Single Blog Title

This is a single blog caption

POBJEDA PROTIV JEDINSTVA,PORAZ OD BERANA

Pionirke Trebjese imali su polovičan učinak u pionirskoj ligi Crne Gore . U poprilično sparnoj dvorani Venom odlično su počeli meč protiv ekipe Berana bilo u vodjstvu do sredine poluvremena ali  par promašenih zicera i čudne sudijske odluke odvele su ekipu Berana da na odmor odu sa +4 ( 10 : 6 ) . U nastavku šansu su dobile i naše najmladje članice , i pokazale svoje trenutne mogućnosti protiv ekipe koja se sasvim zasluženo nalazi na drugom mjestu . U drugoj utakmici protiv ekipe Jedinstva vidjena je jako borbena utakmica sa obje strane . „Medvjedice“ su bolje otvorile meč u 10 minutu bilo je 6 : 3 ,na poluvremenu 9 :8 .U nastavku još bolja igra posebno sredinom drugog poluvremena kada je bilo 16 : 11 u 30 minutu utakmice .Zadnjih 10 minuta pripada ekipi Jedinstva koja je uspjela da izjednači ali i ne da preokrene meč tako da su “ medvjedice“ upisale još jednu zasluženu pobjedu i nalaze se u vrhu pionirske lige gdje ih do kraja očekuje još 5 utakmica .Čestitke ekipi Berana i Jedinstva na fer i korektnoj igri .

RK TREBJESA NOA : ZRK BERANE  7 : 18

Kecojević 14 odbrana, Drašković 1  ,Djikanovic S 1,Djikanović T  , Dubljević  ,Purović ,Burić 3, Kokotović ,Božović 1 ,Popović ,Radulović ,Dorongić ,Marjanović ,Gezović 1 ,Kokotović

RK TREBJESA NOA : ZRK JEDINSTVO 19 : 18

RK TREBJESA NOA : Kecojević 16 odbrana, Drašković 1  ,Djikanovic S 1,Djikanović T  , Dubljević  ,Purović ,Burić 5, Kokotović ,Božović 2 ,Popović ,Radulović 1 ,Dorongić 5 ,Marjanović ,Gezović 4,Kokotović