Single Blog Title

This is a single blog caption

Očekivan poraz od šampiona

Rukometašice RK Trebjesa NOA  u samo tri dana  odigrale su još jedan meč u mini ligi za prvaka protiv ekipe Budućnosti .U meču u kome se unaprijed znao pobjednik “ medvjedice “ su počele sjajno do 10 minuta vodili 4 -1 ,golovima Kristine Peković i Tanje Asanin i odličnom odbranom cijele ekipe  potpomognute  odličnim odbranama golmanice Pandurević koja je branila otvorene šuteve Jaukovićke,Pavićevićke i Ujkić .Sredinom prvog  poluvremena Budućnost sustize prednost , a Trebjesa ostaje bez desnog krila jer se u tim trenutcima povrijedila Irina Lalatović ( zglob) i uz par tehnickih grešaka Budućnost   do poluvremena zahvaljujući odličnim krilima prelazi u vodsjtvo i na odmor se odlazi sa prednošću od  + 8 ( 16 :8 ) .U nastavku ekipa Budućnosti je rutinski meč privela kraju ,a svi igrači   priliku da pokažu svoj potencijal u utakmici sa Evropskim šampionkama .

U duelu protiv Budućnosti , najefikasnija je bila Tanja Ašanin  sa 9 golova, dok je Kristina Peković  meč završila sa 3 pogodaka.

Sjajno veče imala je i Danica Pandurević  koja je upisala 14  odbrana uz 2 odbranjena sedmerca  .

U redovima tima iz Podgorice najefikasnija je bila Ivona Pavićević sa 11 golova, dok je Dijana Ujkić meč završila sa pet pogodaka.

BUDUĆNOST – TREBJESA NOA 33:13 (16:8)

PODGORICA – Univerzitetski sportsko-kulturni centar. Gledalaca: 250. Sudije: Mitrović, Kažanegra (Podgorica). Sedmerci: Budućnost 2 (0), Trebjesa Noa 2 (2). Isključenja: Budućnost 4, Trebjesa Noa 6 minuta.

BUDUĆNOST: Marinović (24 odbrana), Babović, Ujkić 5, Konatar, Jauković 3, Pletikosić 3, Laslo, Knežević, Godeč 2, Premović 2, Bulatović 3, Pavićević 11, Vukčević 4, Raičević.

TREBJESA NOA: Pandurević (14 odbrana i dva sedmerca), Raičević, Mijanović, Bojović, Nikolić, Peković 3, Milović, Koprivica, Blečić, Rajković, Ašanin 9, Varajić 1, Vujović, Adžić, Lalić, Lalatović.

Čestitke ekipi Budućnosti na fer i korektnoj igri ,i hvala našim navijačima koji su nas i na ovoj utakmici maksimalno podržali .