Single Blog Title

This is a single blog caption

Pobjeda u „Morači“

U još jednom prijateljskom meču „medvjedice “ su slavile u Podgorici protiv ekipe ZRK Morača i pokazale puno bolje lice nego je to bio slucaj dan ranije kada su snage odmjerili sa juniorskom reprezentacijom Crne Gore .Utakmica se igrala u tri poluvremena pa su sve igracice dobile priliku ,gdje su sa agresivnom odbranom i brojnim kontrama i polukontrama slomile otpor  protivnika .Uz odlični golmanski trio (Pandurević,Gezović i Raičević ) čak trinaest igrača se upisalo u listu strijelaca .Prvi dio meča riješen je u korist Trebjese 15 : 10 na kraju 60 minuta bilo je 27 : 19 u korist Trebjese, dok su u „trećem “ poluvremenu bolje bile rukometašice Morače ,  a valja pomenuti da je da  je svoje prve minute za klub odigrala i Jovana Matović (djevojčica kojoj je životna želja bila da trenira rukomet )

RK TREBJESA NOA : Pandurević 8 odbrana,Gezović 10 odbrana,Raičević 3 odbrane,Mijanović 1,Bojović 3,Nikolić 1,Jović 2,Peković 1,Milović,Koprivica 1,Blečić 4,Matović ,Rajković 2, Radović 1,Ašanin 3,Varajić 3, Vujović 1,Lalić  ,Lalatović 6