Single Blog Title

This is a single blog caption

„Medvjedice “ slavile u Morači

Rukometasice RK Trebjesa NOA slavile su na gostovanju u Podgorici protiv ekipe ZRK Moraca rezultatom 34 :23 u prijatelskoj utakmici odigranoj u SRC Moraca .

Odlicna igra cijelog tima od prvog do poslednjeg zvizduka .Odlicno otvaranje meca i jaka odbrana uslovila je da se vec na pocetku meca odlijepimo i tu prednost drzimo do samog kraja , i iz munuta u minut uvecavamo .Iako nekompletni u danasnjem mecu, sansu da „debituju“ za prvi tim dobile su i pionirke kluba koji su na pravi nacin iskoristile pruzenu sansu .Takodje prve minute za klub odigrale su i pojacanja za drugi dio sezone Rajkovic i Bojovic koje su se po 3 puta upisale u listu strijelaca . Raspolozene za igru su bile sve ,a cak 12 igraca se upisalo u listu strijelaca .

RK Trebjesa NOA : Gezovic 12 odbrana 1 gol , Mijanovic 7, Bojovic 3,Djikanovic ,Buric , Pekovic 3, Milovic ,Koprivica 2,Blecic 3 ,Gezovic ,Bojanic , Rajkovic 3, Radovic 1, Varajic 4,Vujovic 2,Adzic 2,Lalatovic 4,Dorongic

Do zimske pauze „medvjedice “ ce igrati sto vise prijateljskih utakmica , a takodje ce uzeti ucesce na domacim i medjunarodnim turnirima .Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba .Iznad svih TREBJESA NOA 🙂